Položek : 0
Celkem Kč 0.00
 

Divize Nástojárna - 15ti letá tradice výroby forem u nás je zárukou kvality a spolehlivosti dodávek forem pro Vaše projekty

  

Naše firma se zabývá výrobou forem pro vstřikovací lisy v omezeném rozsahu, velikosti a to v krátkých termínech za přijatelné ceny. Tyto hlavní zásady práce jsou podloženy kvalitní výrobní technikou, vysokou kvalifikací pracovníků a jednoduchou organizační činností s malými náklady. Firma disponuje kvalitním výrobním zařízením v oblasti elektroerozivního obrábění. Formy vyrábíme s využitím zahraničních normálií od firem HASCO, FCPK BYTOW, TVMP Sardegna.  • Mnohaleté zkušenosti našich pracovníků s výrobou forem Vám pomohou při realizaci vašeho projektu. Našim zákazníkům nabízíme nejen výrobu forem, ale i odbornou konzultaci při zpracování zakázek.
  • Našim cílem je dosažení vysoké kvality a nízké ceny. K tomu využíváme moderní technologie.
  • Použitím zahraničních normálií docílíme přesnosti a rychlosti, která je vždy pro zákazníka nejdůležitějším faktorem. Tím zkrátíme termín výroby formy na minimum.
  • Předání vlastní formy zákazníkovi probíhá po odlisování a schválení referenčních vzorků v naší lisovně. Poté jsme schopni poradit při výběru vhodného materiálu na daný výlisek. Ceny lisování jsou sjednávány dohodou podle cen materiálu, vstřikovacích časů a množství.
     

Prosíme kontaktujte nás!

Tel: 517342165
Fax: 517342165


Technologické oddělení: alois.konecny@plasticproducts.cz