Položek : 0
Celkem Kč 0.00
 

Zahradní hadicové spojky
Hlavní kategorie > Zahradní hadicové spojky
<< Předchozí  1  2  Další >>

Produkty

Hadicová spojka 1/2"

Cena bez DPH 8,- Kč
Hadicová spojka je vyrobena z houževnatého materiálu lineárního polyetylénu HDPE v barvě černé.Materiál je zdravotně nezávadný.Matice 3/4"je z materiálu ABS rovněž v barvě černé.Spojka slouží pro spojení 1/2" hadice.Součástí spojky je těsnění.

 

Hadicová spojka 3/4"

Cena bez DPH 8,50 Kč
Hadicová spojka je vyrobena z houževnatého materiálu lineárního polyetylénu HDPE v barvě černé.Materiál je zdravotně nezávadný.Matice 1" je z materiálu ABS rovněž v barvě černé.Spojka slouží pro spojení 3/4" hadice.Součástí spojky je těsnění.

 

Hadicová spojka 1"

Cena bez DPH 10,- Kč
Hadicová spojka je vyrobena z houževnatého materiálu lineárního polyetylénu HDPE v barvě černé.Materiál je zdravotně nezávadný.Matice 1"je z materiálu ABS rovněž v barvě černé.Spojka slouží pro spojení 1"hadice.Součástí spojky je těsnění.

 

Hadicová redukce 1/2"na 3/4"

Cena bez DPH 8,50 Kč
Hadicová redukce je vyrobena z houževnatého materiálu lineárního polyetylénu HDPE v barvě černé.Materiál je zdravotně nezávadný.Matice 1" je z materiálu ABS rovněž v barvě černé.Redukce slouží pro redukování hadice 1/2"na hadici 3/4".Součástí redu...

 

Hadicová redukce 1"na 3/4"

Cena bez DPH 10,- Kč
Hadicová redukce je vyrobena z houževnatého materiálu lineárního polyetylénu HDPE v barvě černé. Materiál je zdravotně nezávadný. Matice 1" je z materiálu ABS rovněž v barvě černé. Redukce slouží pro redukování hadice 1" na hadici 3/4". Součástí r...

 << Předchozí  1  2  Další >>
  Naše výrobky :
Zahradní hadicové vodovodní spojky
Zahradní hadicové vodovodní koncovky
Rozprašovač vody hadicový
Rukojeti k vodovodním bateriím - čtyřhran 3/8"
Rukojeti k vodovodním bateriím - tisícihran 1/2"
Rukojeti k vodovodním bateriím - čtyřhran 1/2"
Hladítka zednická
Hmoždinky stavební
Věšákové háčky kloboukové
Věšákové háčky malé
Universální stěrky
Sušák na prádlo
Hledání